Konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Gdańsk

Wybierz konsolidację chwilówek – sięgnij po pomocną dłoń eksperta

Każda kolejna zaciągana pożyczka pozabankowa czy kredyt w banku prowadzi do obciążania Twojego budżetu domowego koniecznością spłaty zobowiązania. Niezależnie od tego, czy spłacasz je ratalnie czy jednorazowo w ustalonym z góry terminie, każdy dług wpływa negatywnie na zdolność. Jeśli ją utracisz, banki nie będą skłonne do udzielenia Ci w przyszłości jakiegokolwiek kredytu. Na szczęście możesz przeciwdziałać takim sytuacjom, na przykład poprzez konsolidację chwilówek w momencie, gdy na horyzoncie pojawią się jakiekolwiek trudności z ich spłatą.

Konsolidacja może obejmować różnego rodzaju zobowiązania, w tym kredyty i pożyczki bankowe, a także chwilówki. Nawet jeśli Twoim zdaniem nie masz obecnie zdolności kredytowej, niewykluczone, że będziemy mogli Ci w tym pomóc i doprowadzić do tego, że wybrany bank udzieli Ci kredytu konsolidacyjnego. Zyskasz dzięki temu:

  • uwolnienie się od chwilówek – często drogich pożyczek gotówkowych pozabankowych,
  • niższą ratę miesięczną w porównaniu z sumą dotychczas spłacanych rat,
  • wydłużenie okresu spłaty kredytów i pożyczek,
  • uwolnienie zdolności kredytowej,
  • dodatkową gotówkę na dowolne cele.

Dzięki konsolidacji możesz w jednej chwili pozbyć się wszystkich zgłoszonych do banku zobowiązań finansowych, w tym pożyczek pozabankowych udzielonych często bez BIK. Nawet jeśli masz jakieś opóźnienia w ich spłacie, nie jest to przeszkodą w znalezieniu dla Ciebie odpowiedniej oferty kredytu konsolidacyjnego. Postaramy się dopasować właściwą propozycję kredytowania w takim trybie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nie musisz sam szukać banku, który będzie skłonny udzielić Ci kredytu konsolidacyjnego. Zapraszamy do nas, do Gdańska, albo do nawiązania kontaktu zdalnego, byś mógł opisać swoją sytuację finansową, a po zapoznaniu się z nią nasz ekspert przedstawi Ci możliwości wyboru kredytu konsolidacyjnego. Nawet chwilowy brak zdolności nie jest dla nas problemem – podejmiemy w takim przypadku starania ku temu, by ją poprawić i tym samym zdecydowanie zwiększyć Twoje szanse na kredyt konsolidacyjny w wybranym banku.

Złóż wniosek online

Jeśli zainteresowałeś się kwestią konsolidacji swojego zadłużenia, możesz szybko uzyskać rzetelne informacje na ten temat. Złóż wniosek online, a my skontaktujemy się z Tobą i sprawdzimy, czy masz szansę na spłatę chwilówek bez zdolności kredytowej, za pośrednictwem kredytu konsolidacyjnego.

Jak w praktyce wygląda konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej?

Firmy pożyczkowe nie są zobowiązane do tego, by skrupulatnie badać przed wydaniem decyzji kredytowej wiarygodność finansową swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Poprzestają więc na oświadczeniach składanych przez klienta w ramach wniosku pożyczkowego. Nie wymagają przedkładania zaświadczeń czy innych dokumentów dotyczących sytuacji finansowej konsumenta.

Co innego banki, które wymagają przedstawienia do wniosku dowodów, że masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową, czyli zdolność do spłaty zobowiązania kredytowego wraz z odsetkami i innymi naliczonymi opłatami. Nie ma możliwości, by zaciągnąć jakikolwiek kredyt bez zdolności kredytowej, podczas gdy przynajmniej teoretycznie jest to możliwe w firmach działających poza sektorem bankowym.

Może Ci się wydawać, że Twoja zdolność kredytowa jest niska – zbyt mała, byś mógł myśleć o uzyskaniu kredytu konsolidacyjnego. Jednak pozwól sobie pomóc i zweryfikować, czy rzeczywiście tak jest. Przy konsolidowaniu zobowiązań w banku przy wyliczaniu zdolności kredytowej nie są brane pod uwagę kredyty i pożyczki, które chcesz spłacić za pośrednictwem nowego produktu. Niewykluczone więc, że jednak masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową i otrzymanie kredytu konsolidacyjnego z banku jest tylko kwestią czasu oraz dopełnienia pewnych formalności.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda i na czym polega konsolidacja chwilówek oraz kredytów w bankach? Zadaj nam nurtujące Cię pytanie!

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych – czy istnieje taka opcja?

Twoje zadłużenie może być wynikiem zaciągania różnych kredytów lub pożyczek pozabankowych – tak zwanych chwilówek lub pożyczek ratalnych. W wielu bankach bez względu na pochodzenie zobowiązania możesz skonsolidować je z innymi, przez co zamienisz kilka kredytów lub pożyczek na jeden większy kredyt konsolidacyjny. Dla zadłużonych, którzy nie mają opóźnień wynoszących ponad 60 dni w spłacie kredytów lub pożyczek, czyli nie zostali jeszcze wpisani do BIK z negatywną adnotacją, z pewnością będziemy mogli zaoferować ciekawą propozycję połączenia ze sobą długów.

Konsolidacja polega właśnie na łączeniu kredytów i pożyczek ze sobą w ten sposób, że środki finansowe z kredytu konsolidacyjnego są przeznaczane na spłatę wcześniej zaciągniętych długów. Uwolnisz dzięki temu swoją zdolność kredytową i otworzysz sobie drogę do łatwiejszego zaciągania zobowiązań w przyszłości.

Napisz do nas


WYPEŁNIJ WNIOSEK