Trudne kredyty dla zadłużonych Gdańsk

Pomoc w pozyskaniu trudnych kredytów

Klienci naszej firmy mają różne problemy natury finansowej, które eksperci kredytowi starają się rozwiązać w możliwie jak najbardziej korzystny dla nich sposób. Jeśli potrzebujesz takiej ukierunkowanej pomocy, możesz zgłosić się do nas, a my dołożymy wszelkich starań, abyś w istocie miał szansę pozbyć się dotychczasowych długów i wyjść na przysłowiową prostą w swoich finansach. Trudne kredyty z naszą pomocą stają się łatwe! Na co możesz liczyć z naszej strony?

  • Pomoc w poprawie zdolności kredytowej.
  • Zgromadzenie dokumentów potrzebnych do wniosku kredytowego.
  • Wyszukanie najlepszych ofert konsolidacji.
  • Udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące konsolidacji.
  • Fachową pomoc dla osób zadłużonych w różnych instytucjach finansowych.

Trudne kredyty to wspólna nazwa dla wszystkich zobowiązań finansowych, przy których mogą pojawić się jakiekolwiek problemy z wydaniem pozytywnej decyzji kredytowej. Być może zaciągnąłeś pożyczki pozabankowe, które chcesz skonsolidować z kredytami bankowymi, ale nie we wszystkich bankach będziesz mieć taką możliwość.

Niewykluczone też, że masz pewne opóźnienia w spłacie długów, ale o ile nie są to płatności przeterminowane ponad 60 dni, nasi eksperci z Gdańska mogą Ci pomóc w ich skonsolidowaniu i zamianie drogich kredytów na jedno tańsze zobowiązanie konsolidacyjne, z wydłużonymi terminem spłaty oraz niższą ratą miesięczną, która będzie Cię obciążała mniej niż suma wcześniej spłacanych rat. Konsolidacja, choć czasem trudna do uzyskania, przynajmniej w niektórych bankach, może Ci pomóc w trudnej sytuacji, np. przy spirali zadłużenia, kiedy powoli Twoje bieżące płatności zaczynają Cię przerastać.

Skontaktuj się z nami online

Przy kłopotach finansowych spowodowanych nadmiernym zapożyczeniem się lub powstawaniem opóźnień w spłacie kredytów i pożyczek sięgnij po konsolidację – z naszą pomocą będzie to możliwe!

Czym odznaczają się trudne kredyty dla zadłużonych?

Banki skrupulatnie sprawdzają Twoją zdolność kredytową i historię kredytowania w BIK, zanim wydadzą decyzję o udzieleniu Ci zobowiązania. Może ona być rzecz jasna pozytywna albo negatywna. Wszystko zależy od procedur weryfikacyjnych banku, Twojej indywidualnej sytuacji finansowej oraz scoringu z BIK. Jeśli okaże się, że jesteś mało wiarygodnym klientem, bank nie zechce Ci udzielić finansowania.

W takiej chwili wkraczają nasi eksperci z Gdańska. Mogą oni pomóc Ci w zaciągnięciu kredytu nawet wtedy, gdy spotkałeś się z odmową przyznania środków. Trudne kredyty charakteryzują się głównie tym, że nie każdy bank będzie skłonny ich udzielić. My natomiast wiemy, w którym banku akceptowalne są różne źródła Twoich dochodów, i gdzie trzeba złożyć najmniej dokumentów, by móc otrzymać pożądany kredyt – konsolidacyjny, gotówkowy lub inny, którego w danej chwili potrzebujesz.

Ekspert przeanalizuje w pierwszej kolejności twoje finanse i zdolność kredytową. Niewykluczone, że będziemy w stanie ją poprawić, co ma kluczowe znaczenie dla instytucji kredytujących. W ten sposób wiedzą one, że masz zdolność do spłaty zobowiązania kredytowego wraz z naliczonymi odsetkami oraz innymi opłatami.

Masz pytania?

Nasi eksperci w Gdańsku pozostają do Twojej dyspozycji w kwestii odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące m.in. trudnych kredytów, o które możesz ubiegać się w wybranych bankach.

W czym tkwi „trudność” kredytów dla zadłużonych?

Zobowiązania kredytowe udzielane są wyłącznie w bankach po zweryfikowaniu, czy danego klienta stać na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki, o które wnioskuje. Trudności przy kredytach mogą wynikać z wielu różnych kwestii – formalnych i fizycznych. Być może nie jesteś w stanie przedstawić w banku wymaganych dokumentów, np. wyciągu z konta z trzech ostatnich miesięcy. Bank nie będzie mógł więc na tej podstawie sprawdzić Twoich przepływów pieniężnych oraz wyliczyć zdolności kredytowej.

W wielu takich instytucjach preferowane są przy tym dochody pochodzące ze stabilnych źródeł, jak praca na etacie na podstawie umowy zawartej na czas nieokreślony. Jeśli jej nie masz, bank już na „starcie” odejmie Ci pewne punkty scoringowe, które w ogólnym rozrachunku wpływają na wydawaną decyzję kredytową.

Jeśli mówimy o trudnych kredytach bankowych dla zadłużonych, które pozwalają na skonsolidowanie wszystkich wcześniej zaciągniętych przez Ciebie zobowiązań finansowych, to można mówić o konsolidacji np. kredytów bankowych z chwilówkami. Znamy banki, które są skłonne jej dokonać. Dlatego zachęcamy Cię do nawiązania z nami kontaktu, jeśli jesteś w sytuacji, w której masz sporo różnych zobowiązań do spłaty, w tym tych pozabankowych. Przedstawimy Ci oferty bankowe, które pozwolą na skonsolidowanie trudnych kredytów dla zadłużonych, a nawet umożliwią zaciągnięcie dodatkowej pożyczki gotówkowej.

Napisz do nas


WYPEŁNIJ WNIOSEK